HAKKIMIZDA

Emlak Firması

Eviniz ya da işyeriniz hayatınızın en önemli parçası olduğunu biliyoruz. Ailenizin, bugünü ve yarınları etkileyecek mülkiyet kararları alırken bir emlak firmasına ihtiyacınız olacaktır. Yaşam tarzı ve zevkinize en uygun gayrimenkul temini konusunda, işine tutkuyla bağlı, dürüst uzman ekibimiz dikkatli tavsiyelerde bulunur.

Dürüstlük, Samimiyet ve Güvenilirlik

Pratik Emlak, Alanya ve çevresinde her türlü gayrimenkul değerinde satış ve kiralama hizmetlerini vermek üzere dürüstlük, samimiyet ve güvenilirlik temelinde Zahir ve Seracettin Doğan kardeşler tarafından 2002 yılında kurulan bir aile şirketidir.

Deneyim ve Uzmanlık

Yerelde her bölgenin kendi özelinde çevresel koşullara göre değişkenlik gösteren gayrimenkul değeri ve ederi vardır. Şirketimizin emlak konusundaki bilgi ve deneyimi sayesinde, gayrimenkul alım/satım ihtiyaçlarına güncel ve güvenli çözümler üretme yordamıyla çalışırız.

Doğru Mülk, Doğru Fiyat, Mükemmel Sonuç

Müşterilerimizin konut veya ticari faaliyetleri için mevkii-muhit, donanım gibi kriter ve mevcut bütçe çerçevesinde aradıkları gayrimenkulün temininde mükemmel sonuçlar elde etmeye yönelik emek harcıyoruz.

Doğru alıcıları doğru satıcılarla buluşturuyoruz.

Emlak piyasasını, alıcıları, satıcıları ve taşınmazların konumu biliyoruz, ancak en önemlisi müşterilerimizin asıl ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Ev, işyeri, arsa ya da başka bir emlak arayışı yolculuğunuzu kolaylaştıracak ve nihai hedefinize doğrudan ulaşmanız için mümkün olan en iyi tavsiyeler sunuyoruz.

Saygılarımızla.

Pratik Emlak Hizmletleri